شما می توانید حواب سوال خود را در متن زیر بیابید در صورتی که سوال شما در این میان نبود یا در مورد سوالات زیر برای شما ابهاماتی وجود دارد می توانید با ما از طریق ایمیل رسمی وبسایت اسنپ دانلود به آدرس info@snapdl.ir در ارتباط باشید.

سوالات رایج کاربران

پسورد انواع مختلف پست ها در زیر پست درج شده با این وجود پسورد اصلی بدین صورت www.snapdl.ir می‌باشد. تمامی‌ حروف را باید به صورت کوچک تایپ کنید.

پیشنهاد ما نرم افزار IDM است، این نرم افزار با افزایش سرعت دانلود، میتواند فایل شما را به طور صحیح و سالم دانلود نماید، با این نرم افزار امکان زمان بندی، توقف و ادامه و … را بدست می آورید.

چند دلیل می‌تواند داشته باشد: 
۱- هنگام وارد کردن پسورد ممکن است کیبورد شما در حالت حروف بزرگ باشد و پسورد با حروف بزرگ وارد شده باشد، و به دلیل اینکه تمامی‌ حروف پسورد www.snapdl.ir باید به صورت کوچک تایپ شود پیام خطا می دهد. 
۲- هنگام وارد کردن پسورد ممکن است صفحه کلید شما در حالت فارسی باشد، که در این حالت هم خطا می دهد، در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود نیز توجه داشته باشید. 
۳- ممکن است شما به جای تایپ پسورد آن را Copy & Paste کرده باشید، که در این حالت نیز ممکن است پسورد به درستی وارد نشود و بهتر است پسورد را تایپ کنید. 
۴- اگر تمام موارد بالا مطمئن شدید و باز هم با پیغام خطای پسورد مواجه شدید، به خاطر این است که فایلی مورد نظر شما به صورت صحیح دانلود نشده است و چون فایل کامل نیست شما با پیغام خطا مواجه می‌شوید. برای اینکه فایلی را به صورت صحیح دانلود کنید شما باید از یک نرم افزار مدیریت دانلود استفاده کنید. 

ما فایل‌های حجیم را به چند بخش کوچک تقسیم می‌کنیم تا دانلود آن راحت‌تر و احتمال خرابی آن کمتر شود، به عنوان مثال اگر یک فایل با حجم ۷ گیگابایتی را به صورت یکپارچه برای دانلود قرار دهیم اگر شما ۴ گیگابایت آن را دانلود کنید و ارتباط اینترنتی شما قطع شود مجبور هستید مجدداً از ابتدا آن را دانلود کنید. 

خیر، این قبیل فایل‌ها از جمله کرک به دلیل ماهیت در عملکردشان به عنوان ویروس شناسایی می‌شود، برای چند دقیقه آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید، و از این گونه فایل‌ها یا کرک استفاده نمایید و سپس آنتی ویروس خود را فعال نمایید .

 

فایل هایی با فرمت ZIP و RAR همان فایل‌های فشرده سازی می‌باشند، که اولا حجم فایل‌ها کم شود و دوم برای راحتی شما کاربران به جای دانلود چندین فایل، فقط یک فایل رو دانلود نمایید. برای باز کردن فایل‌ها فشرده می‌توانید از نرم افزار WinRAR استفاده نمایید.

فایل‌ هایی که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمت iso. هستند باید ابتدا با استفاده از نرم افزارهای درایو مجازی مانند UltraISO باز شوند.

این مشکل به خاطر از کار افتادن لینک دانلود به وجود می‌آید که شما از طریق بخش نظرات همون پست می‌توانید، آن را به اطلاع ما برسانید تا برطرف شود.


رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری